COLOSSUS CSS-5004B Фритеза на топол воздух

COLOSSUS CSS-5004B Фритеза на топол воздух

4.200 MKD
без ДДВ: 3.560 MKD
Шифра на производ: CSS-5004B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
 • Сила 1000W
 • Топлиот воздух подеднакво циркулира околу храната
 • Сигурносен механизам во текот на работата (прекинува со работа штом се подизвади садот)
 • Мобилна тефлонска решетка (за полесно чистење)
 • Капацитет 2,4Л
 • Решеткаст сад за храна
 • Тајмер 30мин
 • Потенциометар за температура на печење 90-200 степени
 • Индикаторна ламба
 • Заштита против загревање
 • Рачка ладна на допир

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS