COLOSSUS CSS-5006A Фритеза

COLOSSUS CSS-5006A Фритеза

1.900 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5006A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Метална
  • Сила 2000W
  • Капацитет на масло 3Л
  • Поклопувач што може да се одвои
  • Сад за храна што може да се одвои, сад за масло што може да се одвои за полесно да се исчисти
  • Потенциометар 90-190С

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS