COLOSSUS CSS-5006C XXL Фритеза на топол воздух

COLOSSUS CSS-5006C XXL Фритеза на топол воздух

5.490 MKD
без ДДВ: 4.653 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5006C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 6
 • ПРИГОТВУВАЊЕ НА ХРАНА БЕЗ УПОТРЕБА НА МАСЛО
 • Топлиот воздух циркулирано ја загрева храната
 • Сигурносен механизам во текот на работата (работата на апаратот автоматски запира штом се извлече садот)
 • Тефлонска решетка која лесно се отстранува
 • Максимална сила 1500W
 • Капацитет до 4,6Л
 • Решеткаст сад за храна
 • Тајмер 30мин
 • Потенциометар за храна од 80-200 степени
 • Индикаторно светло
 • Заштита против прегревање

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS