COLOSSUS CSS-5080 Електричен грил

COLOSSUS CSS-5080 Електричен грил

2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5080
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 2000W
  • Димензии на површината за печење 37 х 23,5см
  • Дел за вода
  • Дел за собрирање на маснотии
  • Термостат со 5 подесувања

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS