COLOSSUS CSS-5080A Електричен грил со титаниум и керамика

COLOSSUS CSS-5080A Електричен грил со титаниум и керамика

2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5080A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 1250W
  • Решетка за печење од титаниум и керамика
  • Површина за печење 30,5 х 25,5см
  • Термостат со 5 подесувања
  • Врвна технологија наменета за помалку дим

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS