COLOSSUS CSS-5208 Електрична грил плотна

COLOSSUS CSS-5208 Електрична грил плотна

2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5209
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 1500W.
  • Нелеплива површина.
  • Регулатор на јачина од 5 нивоа.
  • Термостат.
  • Сад за маснотии.
  • Рачки ладни на допир.
  • Алуминиумска плотна за печење обложена со тефлонски слој.
  • Димензии на плотната 46 х 25,5цм. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS