COLOSSUS CSS-5302 Грил тостер
  • COLOSSUS CSS-5302 Грил тостер

COLOSSUS CSS-5302 Грил тостер

1.941 MKD
без ДДВ: 1.645 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5302
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Грилување на голем број намирници, подгревање на ладни јадења, идеален за правење на оригинални грил сендвичи
  • Фиксираните плочи даваат стабилна температура
  • Подвижна горна полча
  • Заштита против прегрејување
  • Можност за странично саклучување
  • Димензии: 26х29цм
  • Сад за масло
  • Сила 1600W
  • Инокс 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS