COLOSSUS CSS-5310SS Тостер

COLOSSUS CSS-5310SS Тостер

1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5310SS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 850W
  • Инокс
  • LED осветлување околу секое копче 
  • 4 функции (одмрзнување,загревање,тостирање,стоп за 2 парчиња леб)
  • Потенциометар со 5 нивоа на загревање
  • Автоматско исклучување
  • Сад за трошки и остатоци
  • Посебно место за кабел

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS