COLOSSUS CSS-5322 Сендвич тостер
  • COLOSSUS CSS-5322 Сендвич тостер

COLOSSUS CSS-5322 Сендвич тостер

1.400 MKD
без ДДВ: 1.187 MKD
Шифра на производ: CSS-5322
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Сила 700W
  • Рачка ладна на допир
  • Капацитет за 2 парчиња тост 
  • Димензии на плочата 22.3x13cm
  • Автоматско контролирање на температурата
  • Боја: црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS