COLOSSUS CSS-5322A Сендвич тостер

COLOSSUS CSS-5322A Сендвич тостер

1.970 MKD
без ДДВ: 1.669 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5322A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 1100W
  • Рачка ладна на допир
  • Капацитет до 4 сендвичи истовремено
  • Дименџии на грејните плочи 24,3 х 26цм
  • Автоматско контролирање на температурата
  • Боја: бела

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS