COLOSSUS CSS-5323 Електричен грил тостер

COLOSSUS CSS-5323 Електричен грил тостер

3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5323
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 2000W
  • Копче за подесување на температурата
  • Можност за печење од двете страна на двете плочи
  • Можност за отварање под агол од 180 степени
  • Рачка ладна на допир
  • Димензии на плочите 29 х 23см
  • Систем за заклучување
  • Индикаторно светло
  • Боја: инокс-црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS