COLOSSUS CSS-5323A Електричен грил тостер

COLOSSUS CSS-5323A Електричен грил тостер

1.480 MKD
без ДДВ: 1.254 MKD
Шифра на производ: CSS-5323A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Сила 700W
  • Рачка ладна на допир
  • Грил плоча со капацитет за 2 парчиња со големина 23×14.5cm
  • Индикаторна ламба
  • Инокс

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS