COLOSSUS CSS-5351 Бокал за затоплување вода
  • COLOSSUS CSS-5351 Бокал за затоплување вода

COLOSSUS CSS-5351 Бокал за затоплување вода

1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Шифра на производ: CSS-5351
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Моќност 1850-2200W
  • Kaпацитет 1,8L
  • Филтер
  • Рамно дно
  • Безжичен
  • Постоље со напонски кабел
  • Стаклен сад
  • LED светло сина боја во внатрешноста на садот
  • Мултифункционален систем за заштита

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS