COLOSSUS CSS-5351B Бокал за затоплување вода

COLOSSUS CSS-5351B Бокал за затоплување вода

1.000 MKD
без ДДВ: 848 MKD
Шифра на производ: CSS-5351B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Моќност 1100-1300W
  • Капацитет 0.9L
  • Ротирачки безжичен бокал од 360 степени
  • OFF/ON копче
  • Индикаторско светло
  • Индикатор за нивото на водата
  • Одделен филтер
  • Мултифункционален систем за заштита

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS