COLOSSUS CSS-5352B Бокал за затоплување вода

COLOSSUS CSS-5352B Бокал за затоплување вода

1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Шифра на производ: CSS-5352B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Моќност 2000W
  • Капацитет 1.8L
  • OFF/ON копче
  • Рамно дно
  • Скриен грејач
  • Инокс

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS