COLOSSUS CSS-5410A MULTIPRAKTIK Блендер

COLOSSUS CSS-5410A MULTIPRAKTIK Блендер

3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5410A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 600W
  • 2 брзини плус функција
  • Сигурносен систем
  • 1 сад за блендирање плус ножеви за блендирање
  • 1 сад за сецкање,рендање,матење и слично
  • Плус 4 додатоци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS