COLOSSUS CSS-5415A Рачен блендер

COLOSSUS CSS-5415A Рачен блендер

1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5415A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Со иноксно дно за блендирање
  • Сила 250W
  • 2 брзини
  • Ергономски дизајн

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS