COLOSSUS CSS-5415C Рачен блендер

COLOSSUS CSS-5415C Рачен блендер

900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5415C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 150W
  • Копче за вклучување и исклучување
  • Идеален за блендирање,пасирање,миксирање и друго

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS