COLOSSUS CSS-5417 Маталка за кафе

COLOSSUS CSS-5417 Маталка за кафе

661 MKD
без ДДВ: 560 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5417
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 30W
  • Должина на делот за матење: 9,5цм
  • Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS