COLOSSUS CSS-5417B Маталка за кафе со сад

COLOSSUS CSS-5417B Маталка за кафе со сад

1.198 MKD
без ДДВ: 1.015 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5417B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 1000W
  • Проѕирен сад
  • Капацитет 450мл
  • 2 брзини
  • Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе
  • Сива инокс боја

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS