COLOSSUS CSS-5422А Мелница за кафе

COLOSSUS CSS-5422А Мелница за кафе

1.404 MKD
без ДДВ: 1.190 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5422А
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 250W
  • Капацитет 80гр кафе
  • Копче за вклучување/исклучување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS