COLOSSUS CSS-5426A Електрична мелница
  • COLOSSUS CSS-5426A Електрична мелница

COLOSSUS CSS-5426A Електрична мелница

3.304 MKD
без ДДВ: 2.800 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5426A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Метален додаток за мелење месо, додаток за полнење кобасици
  •  Reverse (напред-назад) функција
  •  Сила 1200W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS