COLOSSUS CSS-5427 Соковник

COLOSSUS CSS-5427 Соковник

3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5427
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 800W
  • Посебен сад за сок и отпадок
  • Вкупен капацитет на садот до 0,5Л
  • Сигурносен систем за заклучување
  • 2 брзини
  • Копче на вртење
  • Едноставен за користење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS