COLOSSUS CSS-5428 Мелница за кафе

COLOSSUS CSS-5428 Мелница за кафе

1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5428
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Заштитна микропрекидач, нож од не'ршосувачки челик, копче за регулирање на брзината, сила 250W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS