COLOSSUS CSS-5435B Електрична цитрусна цедалка

COLOSSUS CSS-5435B Електрична цитрусна цедалка

1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5435B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сад со максимална количина од 0,5Л
  • Сила 40W
  • Поклопувач за садот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS