COLOSSUS CSS-5436  Електрична цитрусна цедалка

COLOSSUS CSS-5436 Електрична цитрусна цедалка

1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5436
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Вкупна количина на садот до 1Л
  • Сила 50W
  • 2 додатоци за цедење
  • Поклопувач за садот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS