COLOSSUS CSS-5527 Повеќенаменски WOK сет
  • COLOSSUS CSS-5527 Повеќенаменски WOK сет

COLOSSUS CSS-5527 Повеќенаменски WOK сет

1.020 MKD
без ДДВ: 864 MKD
Шифра на производ: CSS-5527
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Може да се користи за готвење на пареа или како стандардна тава 
  • Нелеплива површина
  • Може да секористи за готвење на кинеска храна на традиционален начин
  • Обем 32см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS