COLOSSUS CSS-6260C Фен за сушење коса

COLOSSUS CSS-6260C Фен за сушење коса

650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-6260C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Сила 1000W
  • Две брзини на дување
  • Рачка на склопување
  • Идеален за патување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS