COLOSSUS CSS-6288 Ултрасоничен/ултразвучен чистач

COLOSSUS CSS-6288 Ултрасоничен/ултразвучен чистач

2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
Шифра на производ: CSS-6288
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Функција за одмастување - длабоко чистење и стерилизирање
  • 5 циклуси на работа
  • Резервоар од не 'рѓосувачки челик
  • Капацитет 600мл
  • Сила 35W
  • Фреквенција 40kHz
  • Лесен за преносување
  • 2 додатоци: корпа за цитни предмети и држач за саат и слично

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS