COLOSSUS CSS-6615 Панел радијатор

COLOSSUS CSS-6615 Панел радијатор

3.350 MKD
без ДДВ: 2.839 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-6615
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 2000W
  • Можност за монтирање на ѕид
  • Заштита против прегревање
  • Индикаторно светло
  • Бела боја
  • Димензија без ногарки 77,5 х 42 х 9,5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS