COLOSSUS CSS-9010 мултифункционален масажер
 • COLOSSUS CSS-9010 мултифункционален масажер

COLOSSUS CSS-9010 мултифункционален масажер

2.596 MKD
без ДДВ: 2.200 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-9010
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 2
 • Сила 25W
 • Тајмер 15мин
 • Панела со копчиња (ON/OFF, грејач, насока на ротирање)
 • 8 масажни глави (2х4)
 • Имитација на масажи од страна на масер
 • Држачи за раце
 • Вентилационо-мрежаста ткаенина
 • Грејна функција
 • Намена за: врат,рамена,нозе,грб,абдомен,задник,стапала
 • Додатоци: адаптер за струја,приклучок за во автомобил,платнена торба за транспорт и складирање
 • 2 години гаранција

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2020. UKION SHOPS