COLOSSUS CSS-9030 Безжичен масажер

COLOSSUS CSS-9030 Безжичен масажер

1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-9030
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Сила 3.7W
 • Анатомски облик
 • Тајмер 10мин
 • Безжичен
 • USB полнење
 • Вградена батерија
 • OFF/ON копче
 • Копче за одредување на типот на вибрации
 • Копче за подесување на јачината
 • 2 масажни глави
 • Систем за фиксирање на масажерот
 • Составен од мемориска пена и мека обвивка
 • Додатоци: USB кабел, платнена торба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS