COLOSSUS CSS-9060 Релаксирачки туш - масажер

COLOSSUS CSS-9060 Релаксирачки туш - масажер

1.680 MKD
без ДДВ: 1.424 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-9060
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • 3 долги и 3 кратки заменливи,ротирачки,силиконски четки
  • Магнетен држач за четки, лесен за заменување
  • 3 функции (споро,брзо,стоп)
  • Содржи мрежаст филтер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS