COLOSSUS CSS-9070 Фитнес масажер за раце и нозе

COLOSSUS CSS-9070 Фитнес масажер за раце и нозе

1.080 MKD
без ДДВ: 915 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-9070
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • EMS технологија - електрична стимуласија (неуромускуларна стимулација)
  • Проактивно средство за: јакнење на мускули, рехабилитација, подобрување на циркулација на крвта, опуштени мускули, косметичко тонирање на мускули
  • Уредот поседува контролни панели 
  • OFF/ON копче
  • 15 нивоа на интензитет
  • 2 нивоа на работа (ЕМЅ тернинг или масажа)
  • 25мин автоматска работа
  • Димензии: 6 х 20см
  • USB полнива батерија од 3,7V
  • Заштитна торба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS