COLOSSUS G-12 Ексклузивен ESCAJG сет

COLOSSUS G-12 Ексклузивен ESCAJG сет

2.630 MKD
без ДДВ: 2.229 MKD
Шифра на производ: G-12
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Сет од 30 парчиња
  • 6 големи ножа
  • 6 големи лажици
  • 6 големи вилушки 
  • 6 мали лажици
  • 6 мали вилушки

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS