COLOSSUS G-24 Ексклузивен ESCAJG сет

COLOSSUS G-24 Ексклузивен ESCAJG сет

1.730 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD
Шифра на производ: G-24
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Сет од 24 парчиња
  • 6 големи ножа
  • 6 големи вилушки
  • 6 големи лажици

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS