COLOSSUS GL-991 Патен куфер голем-зелен

COLOSSUS GL-991 Патен куфер голем-зелен

2.950 MKD
без ДДВ: 2.500 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: GL-991
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • ​ABЅ+PC материјал
  • Лесен за управување
  • Издржливост
  • Двојни тркалца х4 со полна ротација
  • Гумени рачки х2 за носење во рака
  • Телескопска рачка на извлекување
  • Лесен патент бр.8,брава за заклучување
  • Димензии: 23х38х56цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS