COLOSSUS U016A Мулти USB 4во 1 64GB
  • COLOSSUS U016A Мулти USB 4во 1 64GB

COLOSSUS U016A Мулти USB 4во 1 64GB

2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: U016A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

4 во 1:

Молња

USB-A

USB-тип C

Микро Б

Големини: 64GB

Поддржани системи: Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10, Mac OS 9.X или понов, Linux2.4.x и OS8 или подоцна, Android 5.1 +, за уреди со Apple: и Телефон X / 8 / 8plus / 7 / 7plus / 6s / 6s плус, 5 / 5s / 5c / i Pod Touch 6-та генерација и Pad4 / i Padmini / i Pad Air / i Padpro / Mac, PC / ANDROID / Тип-C уред

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS