COLOSSUS CL-105B Бакарно ѓезве

COLOSSUS CL-105B Бакарно ѓезве

649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-105B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • ​Ретро стил,обложено со бакар
  • Капацитет 0,7Л

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS