COLOSSUS CL-150 Керамаичка тава

COLOSSUS CL-150 Керамаичка тава

1.487 MKD
без ДДВ: 1.260 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Керамики слоп со NANO технологија
  • Лесна заодржување
  • Димезија 28цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS