COLOSSUS CL-141 Керамичко тенџере

COLOSSUS CL-141 Керамичко тенџере

2.808 MKD
без ДДВ: 2.380 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-141
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

 

  • Тенџере со модерен дизајн.
  • Керамичко тенџере со димензија 26цм,длабочина од 6,5цм.
  • Стаклен поклопувач со голема рачка.
  • Поклопувачот на ивиците е обложен со силиконски прстен,шерпата е обложена со специјален слој на керамика за подолго времетраење.
  • Нелепливо дно и силиконска рачка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS