COLOSSUS CL-149 Керамичка тепсија

COLOSSUS CL-149 Керамичка тепсија

1.982 MKD
без ДДВ: 1.680 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-149
Достапност (кол. на залиха): In Stock
Количина:

Димензии 35х25х6 цм. Дизајнирана со модерен принт.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS