COLOSSUS CL-146 Керамичка тепсија

COLOSSUS CL-146 Керамичка тепсија

950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-146
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензии 40х25х5.5 цм. Обложена со квалитетен керамички слој. Произедено по најнови производствени спецификации. Модерни силиконски рачки.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS