COLOSSUS CL-155 Керамичка wok тава со поклопувач

COLOSSUS CL-155 Керамичка wok тава со поклопувач

2.189 MKD
без ДДВ: 1.855 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-155
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Обложена со IVORY керамика
  • Со поклопува
  •  Лесно за одржување
  • Димензии 28цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS