COLOSSUS CL-145 Керамичка wok тава со поклопувач

COLOSSUS CL-145 Керамичка wok тава со поклопувач

1.528 MKD
без ДДВ: 1.295 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-145
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Од керамика со NANO технологија
  • Лесна за одржувае
  • Димензија 28цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS