COLOSSUS CL-130 Специјално структуирана тава

COLOSSUS CL-130 Специјално структуирана тава

1.487 MKD
без ДДВ: 1.260 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-130
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:
  • Големина 28 цм
  • Лесна за одржување
  • Двапати обложена со специјална мрежа со нелеплива структура

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS