Colossus

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5400 Миксер
Маталки за шлаг и крем Маталки за тесто Сила 280W Турбо функција ..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
COLOSSUS CSS-5400B Миксер
Сила 320W Маталки за шчаг,крем,кисело тесто 6 брзини на работа плус TURBO прекинувач ..
1.446 MKD
без ДДВ: 1.225 MKD
COLOSSUS CSS-5402 Миксер
Сила  280W Светлосен индикатор 2 брзини Маталки за шлаг,крем и тесто ..
1.322 MKD
без ДДВ: 1.120 MKD
COLOSSUS CSS-5403 Миксер
Сила 320W 2 брзини плус TURBO функција Маталки за шлаг,крем,тесто ..
1.528 MKD
без ДДВ: 1.295 MKD
COLOSSUS CSS-5410 Блендер
Сила 500W Количина 1,5Л 2 брзини Сигурносен микропрекинувач Боја црна ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5410A MULTIPRAKTIK Блендер
Сила 600W 2 брзини плус функција Сигурносен систем 1 сад за блендирање плус ножеви за бленд..
3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
COLOSSUS CSS-5411 Електрична сецкалка
Капацитет од 0,36Л Сила 300W Копче за исклучување/вклучување+плус Сечило од не’рѓосувачки ч..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5412 Блендер
Сила 500W Капацитет 1,5Л 2 брзини Плус ротација Мобилен бокал лесен за одржување Ножот ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5412A Блендер
Со додаток за мелење Количина 1,5Л Сила 500W 2 брзини. Сигурносен микропрекинувач Боја ..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD
COLOSSUS CSS-5415A Рачен блендер
Со иноксно дно за блендирање Сила 250W 2 брзини Ергономски дизајн ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
COLOSSUS CSS-5415B Рачен блендер
Сечило од не ’рѓосувачки челик Сила 350W TURBO функција За пасирање на храна ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
COLOSSUS CSS-5415C Рачен блендер
Сила 150W Копче за вклучување и исклучување Идеален за блендирање,пасирање,миксирање и друго ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
COLOSSUS CSS-5416 Апарат за пуканки
Прави пуканки без употреба на масло Може да постигне да направи 3 големи порции за помалку од 3..
1.528 MKD
без ДДВ: 1.295 MKD
COLOSSUS CSS-5417 Маталка за кафе
Сила 30W Должина на делот за матење: 9,5цм Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
COLOSSUS CSS-5417A Маталка за кафе со сад
Сила 1000W Капацитет на садот 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
COLOSSUS CSS-5417B Маталка за кафе со сад
Сила 1000W Проѕирен сад Капацитет 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или ф..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5420 Супер сечко
Стаклен сад со капацитет од 1Л Додатоци: нож,мателка Две брзини Сила 300W ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5422 Мелница за кафе
Ергономичен дизајнза лесно држење и ракување Заштитен микропрекидач Нож од не’рѓосувачки чели..
1.404 MKD
без ДДВ: 1.190 MKD
COLOSSUS CSS-5422А Мелница за кафе
Сила 250W Капацитет 80гр кафе Копче за вклучување/исклучување ..
1.404 MKD
без ДДВ: 1.190 MKD
COLOSSUS CSS-5425B Соковник мултипрактик 4 во 1
4 во 1 функција Функции: соковник.,блендер,мелник,дроби Сила 550W Број на вртежи во минута ..
5.400 MKD
без ДДВ: 4.576 MKD
COLOSSUS CSS-5426 Електрична мелница
Додаток за цедење на домати. Додаток за мелење месо. Додаток за правење кобасици. Лесно за ..
5.000 MKD
без ДДВ: 4.237 MKD
COLOSSUS CSS-5426A Електрична мелница
Метален додаток за мелење месо, додаток за полнење кобасици  Reverse (напред-назад) функци..
4.500 MKD
без ДДВ: 3.814 MKD
COLOSSUS CSS-5427 Соковник
Сила 800W Посебен сад за сок и отпадок Вкупен капацитет на садот до 0,5Л Сигурносен систем ..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
COLOSSUS CSS-5428 Мелница за кафе
Заштитен микропрекидач Нож од не'рѓосувачки челик Копче за регулирање на брзината Сила 250W..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5429 Блендер
Сила од 300W Капацитет од 500мл 1 брзина Сечило од не’рѓосувачки челик ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5429A Блендер
Сила 300W Капацитет од 500мл 1 брзина Сечило од не’рѓосувачки челик ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5430 Готвач на пареа
Максимална сила 700W 3 различни садови за храна со вкупен капацитет од 11,10Л (капацитети на са..
2.891 MKD
без ДДВ: 2.450 MKD
COLOSSUS CSS-5431 Апарат за јогурт
Апарат за правење јогурт со 7 стаклени садови Процесот на правење јогурт трае помалку од 12 сат..
2.050 MKD
без ДДВ: 1.737 MKD
COLOSSUS CSS-5433 Супер сецкалка
Количина 1,5Л Стаклен сад,двоен нож Две брзини Сила 450W ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5434B Електрична сецкалка
Стаклен сад Две брзини Сила 300W ..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS CSS-5435 Електрична цитрусна цедалка
Преса за цедење лимон,портокал и друго Сад со капацитет од 1,2Л Сила 50W Поклопувач 2 дод..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5435B Електрична цитрусна цедалка
Сад со максимална количина од 0,5Л Сила 40W Поклопувач за садот ..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
Unimaks © 2020. UKION SHOPS