Colossus

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5436  Електрична цитрусна цедалка
Вкупна количина на садот до 1Л Сила 50W 2 додатоци за цедење Поклопувач за садот ..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5450B Кафемат
Сила од 800W Капацитет од 1.2л Мобилна корпа за филтер Траен филтер во комплетот Лажичка-..
1.487 MKD
без ДДВ: 1.260 MKD
COLOSSUS CSS-5454 Електрично ѓезве
Метално тело на ѓезвето За 4 стандардни шољи кафе Капацитет 350мл Сила 800W ON/OFF копче ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-5454B електрично ѓезве
За 3 стандардни шољи кафе Капацитет 250мл Сила 650W ON/OFF копче Варење на кафе за релати..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5490 Мелница за ореви
Прицврстување на штрафот  Машинка за мелење ореви,бадеми,лешници За домашна употреба Л..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
COLOSSUS CSS-5498 Машинка за колбаси
Вкупен капацитет 3кг месо 4 додатоци  (за колбаси, ќебапи, скара) Од алуминиум и не'рѓос..
4.250 MKD
без ДДВ: 3.602 MKD
COLOSSUS CSS-5507 Мелница за ореви
Прцврстување на штраф Машинка за мелење ореви, лешник, за куќна употреба Многу лесна за чисте..
870 MKD
без ДДВ: 737 MKD
COLOSSUS CSS-5521 Овална тепсија со поклопувач
Со рачки за лесно ракување. Димензии (со рачки 49,5 цм) 44,5х31х9 цм. Обложена со заштитен нелеплив ..
875 MKD
без ДДВ: 875 MKD
COLOSSUS CSS-5530 Длабока тепсија со решетка
Со рачки за лесно ракување. Димензии (со рачки 49,5 цм) 41х31,5х8 цм. Обложена со нелеплив слој прот..
1.280 MKD
без ДДВ: 1.085 MKD
COLOSSUS CSS-5540 Апарат за тестенини
Материјал: не'рѓосувачки челик Машинката се состои од два дела: дел со ролер (главен дел) кој с..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5542 Мелница за мак
Прицврстување на штраф Традиционален млин за фино мелење на мак Лесен за расклопување Лесен..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
COLOSSUS CSS-5553 Сецкалка за помфрит
Нож за сецкање компир Не ’рѓосувачки челик Може да се користи за сечење друг вид овошје и зел..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5621 Тепсија со грил решетки
Грил решетка. Обложена со специјален нелеплив слој против загорување. Димензии 44,5х32х75 цм.  ..
1.446 MKD
без ДДВ: 1.225 MKD
COLOSSUS CSS-5700 Метална цедалка за тестенини
Со метална рачка Боја:инокс Димензии: 26цм на 6цм ..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5702 Тепсија со поклопувач
Димензии 41х29,5х7цм. Од не ’рѓосувачки челик. Со поклопуач. ..
1.115 MKD
без ДДВ: 945 MKD
COLOSSUS CSS-6200 Депилатор
Бричи,шиша,депилира. 2 апарата во 1. Работи на водено и суво. Депилатор за ефикасно одстранување на ..
2.150 MKD
без ДДВ: 1.822 MKD
COLOSSUS CSS-6200A Депилатор
Депилира,бричи и шиша се во едно Модерен дизајн,пријатен за ракување. Депилатор 3 во 1 Глава ..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
COLOSSUS CSS-6200B Депилатор
Сет брич и депилатор Брзо и лесно одстранување на влакна со ефект кој трае и до 4 недели Сила..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS CSS-6250 Фен за коса
​IONIC. Сила 2200W. Умерувач на воздух. Можност за дување и на ладен воздух.  ..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
COLOSSUS CSS-6255 Фен за коса
​IONIC. Сила 1800W. 2 брзини,можност и за дување на ладен воздух.  ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-6260 Фен за коса
​Рачка на поклопување. Функција за ладно дување. Усмерувач на воздухот. 2 брзини,2 температ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
COLOSSUS CSS-6260B Фен за коса
​Сила 1200W. 2 температурни подесувања,заменлив филтер на поклопување. ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
COLOSSUS CSS-6260C Фен за сушење коса
Сила 1000W Две брзини на дување Рачка на склопување Идеален за патување ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
COLOSSUS CSS-6263 Фигаро апарат за коса
​PTC грејач. Заштита на косата од прегрејување. ON/OFF прекидач со  индикаторно ЛЕД свет..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-6264 Фен четка за коса
​IONIC фен и четка за коса во едно. 3 температурни подесувања. Ротирачка четка. Двосмерна. ..
3.050 MKD
без ДДВ: 2.585 MKD
COLOSSUS CSS-6265 Фен четка за коса
IONIC фен четка за коса. Сила 1000W. 2 температурни подесувања,2 додатока. Заштита од прегр..
1.650 MKD
без ДДВ: 1.398 MKD
COLOSSUS CSS-6265A Дигитална електрична четка за коса
3Д керамичка четка за нежно исправување на коса. LED дисплеј. Максимум 230’. Автоматско иск..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-6267 Сет за обликување на коса
​3 различни апарати во 1. Сила 50W. Керамички слој на плочите. 5 можни начини на обликување..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-6268 Пегла за коса
​LED индикатор за вклученост. ON/OFF прекинувач за вклученост/исклученост. Максимална сила 30..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-6268B Пегла за коса
​Исправување,четкање и виткање на коса. 80’-виткање на коса. 210’-исправување на коса. Заме..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
COLOSSUS CSS-6270 Апарат за бричење
Титаниумска фолија. Ергономски дизајн. Полнива батерија. Може да се мие со вода. Полнач,ч..
3.350 MKD
без ДДВ: 2.839 MKD
COLOSSUS CSS-6270B Електричен апарат за шишање и бричење
Двојна метална фолија која независно се движи. Потреба од 8 саати за полнење на батеријата..
1.000 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Unimaks © 2020. UKION SHOPS