Iskra T-8809-A ел. бокал

Iskra T-8809-A ел. бокал

999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: T-8809-A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Одберете боја:

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Влезна моќност: 1850-2200W
Волумен: 1.7 L
Скриен грејач, Филтер за вода
Вклучување и исклучување
Двострана скала за ниво на вода
Троен безбедносен систем

2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS