Iskra T-9010AI ел. бокал

Iskra T-9010AI ел. бокал

1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: T-9010AI
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Одберете боја:
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
  • Влезна моќност: 1850-2200W
  • Волумен: 1,7 L
  • Двострана мерач за ниво на вода
  • Прекинувач за отворање на капакот
  • Скриен грејач
  • Филтер за вода
  • Вклучување и исклучување
  • Троен безбедносен систем

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS